Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zakázková výroba medailí a odznaků

Originální a jedinečné medaile a odznaky vyrobené speciálně na zakázku

Grafika medaile

Medaile jsou vyráběny dle vašeho návrhu nebo vám grafický návrh zpracujeme. Společně s grafickým návrhem odsouhlasíme cenovou kalkulaci.

Medaile

Standardně se medaile vyrábí od 32 mm do 120 mm, ale požadavkům na rozměr se přizpůsobíme. Libovolně volte tvar, velikost i konkrétní zpracování medaile. Medaile jsou zhotoveny s jednostrannou nebo oboustrannou grafikou, v lesku, matu, patině. Části textu mohou být podbarveny. Dodáme medaile zlaté, stříbrné, bronzové i jakkoliv barevné.

Stuha

Minimální šířka stuhy je 15 mm, šířku a délku stuhy upravíme dle vašich požadavků. Stuha se medailí provléká, má sublimační potisk z obou stran vámi zvoleným motivem. Po provlečení stuhy se stuha prošívá.

Výroba medailí

Zhotovíme vzorek medaile, který vám dodáme fyzicky nebo jej předvedeme prostřednictvím videa či fotografií. Po odsouhlasení vzorku zadáváme výrobu medailí. Výroba medailí trvá 10 až 20 dní, podle velikosti objednávky.

Odznaky a doplňky

U výroby odznaků (stejně jako u výroby medailí) nejste limitování rozměrem ani tvarem. Odznak je vyroben pro přichycení na pin nebo magnet. Barevnost a zpracování reflektuje grafický návrh. Zajistíme vám výrobu či potisk propagačních předmětů.

Pro zpracování nezávazné kalkulace vyplňte kontaktní formulář. ⟶

Fotogalerie medailí na zakázku

Ukázky dalších realizovaných medailí a odznaků na zakázku ⟶

On-line formulář poptávky

Pokud máte zájem o zpracování předběžné cenové nabídky včetně termínu dodání, vyplňte následující formulář:
Položky označené * musí být vyplněny.

Copyright © 2022 Hoda Design, všechna práva vyhrazena.